Organizacja uroczystości szkolnych
1 Uroczyste Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
2 Uroczyste Ślubowanie uczniów klasy pierwszej.
3 Rocznica pomordowania ludności Solinek, Kolonii Komarno oraz Kolonii Witulin.
4 Dzień Edukacji Narodowej.
5 Uroczystość środowiskowa ,,Pomiędzy Niebem,
a Ziemią”.
6 Apel z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
7 Uroczystość środowiskowa z okazji Bożego Narodzenia
8 „Za kolędę dziękujemy”- przegląd kolęd.
9 Choinka środowiskowa/Bal karnawałowy.
10 Gminny Turniej Tenisa Stołowego.
11 Apel w rocznicę śmierci i kanonizacji Św. Jana Pawła II
12 Konstytucja 3 maja.
13 Dzień Patrona Szkoły połączony z Dniem Języków Obcych oraz przedstawieniem bibliotecznym promującym czytelnictwo.
14 Powiatowy Turniej Siatkarski.
15 Szkolny Dzień Dziecka połączony z festynem rodzinnym o zdrowiu.
16 Uroczystość środowiskowa z okazji Dnia rodziny.
17 Biwak szkolny.
18 Noc w szkole.
19 Szkolny Dzień Sportu.
20 Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018.
Udział w zajęciach otwartych
1.Zajęcia otwarte w klasie VI z historii:
2. Zajęcia otwarte w klasie IV godzina wychowawcza:
3. Zajęcia otwarte w klasie VIIz języka angielskiego:
4. Zajęcia otwarte w klasie IVz przyrody:
5. Zajęcia otwarte w klasie Vz matematyki:
6. Zajęcia otwarte z wychowania fizycznego:
7. Zajęcia otwarte z techniki:
8. Zajęcia otwarte w klasie VIIz religii:
9. Zajęcia otwarte w klasie VII z informatyki:
10. Zajęcia otwarte w klasie VIz języka polskiego:
OFERTA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KAJETANA SAWCZUKA
W KOMARNIE KOLONII W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
Zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej, prowadzone w ramach godzin społecznych nauczycieli
Lp.
|
Forma prowadzonych zajęć |
klasa |
Imię i nazwisko nauczyciela |
1. |
Zajęcia fakultatywne przyrodniczo - matematyczne |
VI |
mgr Bogusława Weremczuk |
2. |
Zajęcia rozwijające wiedzę nt. ekologii i zdrowia pt.:„Zdrowi Ekolodzy” |
IV |
|
3. |
Kółko informatyczne |
IV |
mgr Monika Maleńczyk |
4. |
Zajęcia katechetyczne „Wędrówki z bohaterami Biblii” |
III |
|
5. |
Zajęcia wokalne |
IV – VI |
mgr Monika Demianiuk |
6. |
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego |
V |
|
7. |
Zajęcia rozwijające „Dzieci i młodzież zapobiegają pożarom”. |
II |
mgr Katarzyna Nowik |
8. |
Zajęcia wyrównawcze „Ene due rabe – nauka przez zabawę”. |
||
9. |
Kółko plastyczne „Edukacja z wyobraźnią i multimediami” |
IV - VI |
mgr Mirosław Gromada |
10. |
Zajęcia rozwijające „Kultura krajów anglojęzycznych” |
IV |
mgr Urszula Misiołek |
11. |
Zajęcia fakultatywne z języka angielskiego |
VI |
|
12. |
„W świecie bajki i baśni” – zajęcia terapeutyczne |
II |
mgr Małgorzata Pawelec |
13. |
Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych. |
||
14. |
Zajęcia fakultatywne z języka polskiego |
VI |
mgr Agnieszka Typa |
15. |
„Zajęcia rozwijające umiejętności czytania różnych tekstów ze zrozumieniem i poprawnego pisania różnych form wypowiedzi”. |
IV |
|
16. |
Zajęcia rozwijające wiedzę o historii i społeczeństwie pt.:„Ja i moje korzenie |
V |
mgr Urszula Szewczuk |
17. |
Zajęcia doskonalące kompetencje kluczowe |
III |
|
18. |
Zajęcia rozwijające umiejętności społeczne |
OP |
mgr Halina Juszczuk |
19. |
Zabawa w terapii pedagogicznej dziecka |
OP |
Zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych
20. |
Wczesne wspomaganie rozwoju |
OP |
mgr Małgorzata Pawelec mgr Agnieszka Typa |
21. |
Zajęcia z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych |
IV |
mgr Monika Demianiuk mgr Agnieszka Typa |